NOWA Hurtownia Instalacyjna!
14.04.2021
nabilaton

NOWA Hurtownia Instalacyjna!

NABILATON nie zwalnia tempa. Otwiera sieć hurtowni instalacyjnych!

 

 

 

 

TECHNAB – najbardziej kompleksowa sieć hurtowni instalacyjnych w Polsce.

 

Hurtownie TECHNAB oferują najszersze portfolio urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, pomp ciepła i akcesoriów instalacyjnych w Polsce. W ofercie znajdą Państwo urządzania wielu marek, ale także różnorodne kategorie produktów i akcesoriów, w różnym zakresie cenowym.

 

Hurtownie TECHNAB powstały głównie z myślą o lokalnych firmach instalacyjnych, a w przyszłości również o klientach indywidualnych, którzy będą mogli w nich znaleźć dedykowanego instalatora i odpowiedni sprzęt.

 

TECHNAB to hurtownie inne niż wszystkie. Stawiamy nie tylko na dostępność urządzeń, ale również na szybkość i jakość obsługi. Nasz zespół doradców to ludzie fachowi, ale przede wszystkim zaangażowani i pomocni. Zależy nam na tym, aby nasi klienci nam zaufali i często do nas wracali.

 

Różnorodność marek, bogactwo asortymentu, dostosowanie do każdego poziomu cenowego daje naszym instalatorom kompleksowe zaopatrzenie od A do Z, dzięki któremu po wyjściu z naszej hurtowni mogą oni jechać prosto na montaż i nie muszą się o nic martwić.

 

Każdy tydzień w hurtowni TECHNAB to także specjalne akcje promocyjne, rabaty i eventy. Hurtownia TECHNAB to nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim wsparcie i doradztwo.

 

Znajdź nas na Facebooku oraz sprawdź stronę internetową!

 

Strefa partnera