O firmie

O firmie

Nabilaton to oficjalny przedstawiciel

marek HVAC w Polsce.

Oferujemy wiele nowoczesnych rozwiązań.

Nabilaton Sp. z o.o. to firma działająca od 2011 roku na polskim rynku urządzeń branży HVAC. Oferuje Klientom nowoczesne rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji, chłodnictwa. Nabilaton gwarantuje najwyższą jakość, precyzyjne wykonanie oraz dbałość o szczegóły. Główne zadanie firmy to promocja, sprzedaż i przekazywanie wiedzy technicznej w zakresie produktów z szerokiej oferty.

 

Firma Nabilaton Sp. z o.o. to Generalny Przedstawiciel marki GALLETTI i REMAK w Polsce, a także dystrybutor urządzeń HIREF, THERMOSCREENS, MIDEA i THERMOCOLD. To również właściciel marki urządzeń klimatyzacyjnych NOXA.

 

Urządzenia Nabilaton to połączenie nowoczesnej technologii, kompleksowych zastosowań i ekologicznych rozwiązań. Produkty sprzedawane przez firmę Nabilaton charakteryzują się nie tylko wysoką sprawnością energetyczną, ale także cichą pracą, łatwym montażem oraz wysokim komfortem użytkowania.

 

Z pasją i entuzjazmem dążymy do osiągnięcia coraz lepszych wyników sprzedaży. Systematycznie pracujemy nad podnoszeniem jakości usług, co przekłada się na wzrost satysfakcji naszych Klientów.

W swojej szerokiej ofercie posiadamy:

Icon 1

Pompy ciepła

Urządzenia oparte na sprawdzonej technologii, dostępne w układzie powietrze/powietrze i powietrze/woda z powodzeniem pełnią rolę jedynego źródła ciepła nawet do temperatury zewnętrznej -30°C.

Icon 2

Systemy klimatyzacyjne

Charakteryzują się dobrymi parametrami użytkowymi. Posiadają funkcje chłodzenia i grzania, dzięki czemu zapewniają komfortowe warunki termiczne w pomieszczeniach niezależnie od pory roku.

Icon 3

Agregaty wody lodowej

Marka Galletti oferuje agragaty chłodzone powietrzem lub wodą oraz rewersyjne pompy ciepła w wersji do zabudowy wewnętrznej oraz do montażu na zewnątrz budynków.

Icon 4

Klimakonwektory

Służą do utrzymania komfortowej temperatury w pomieszczeniu. Serie obejmują urządzenia kasetonowe, kanałowe, ścienne oraz przypodłogowo-podstropowe. Przystosowane są do systemów dwu- i czterorurowych, w wykonaniu grzewczo-chłodzącym.

Icon 5

Rekuperacja

Nowoczesne systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła posiadające zaawansowany system filtracji. Dostępne modele: kanałowe i ścienne sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych jak i biurach.

Icon 6

Kurtyny powietrzne

Marki Noxa, Remak oraz Thermoscreens, dostępne w wersjach: wodnej, elektrycznej lub zasilanej czynnikiem chłodniczym, pracującej jak pompa ciepła, w konfiguracjach poziomych i pionowych.

Icon 7

Oczyszczacze powietrza

Urządzenia, które filtrując powietrze jednocześnie usuwają z niego zanieczyszczenia. Wbudowany jonizator uwalnia jony ujemne i dodatnie, eliminuje nieprzyjemne zapachy, kurz, dym i pyłki, zapewniając świeże i zdrowie powietrze w pomieszczeniu.

Icon 8

Szafy klimatyzacji precyzyjnej

Innowacyjne i niezawodne urządzenia, które sprawdzą się w wymagających warunkach. Rozwiązania oferowane przez firmę HiRef spełnia oczekiwania miejsc o specyficznych wymaganiach technicznych jak serwerownie, laboratoria czy pomieszczenia typu data center.

Icon 9

Wentylacja

Marka Remak to wysokiej jakości urządzenia o wydajności do 99.000 m3/h, zapewniające doprowadzenie odpowiedniej ilości, wymiany i obróbki powietrza (tłoczenie, filtrowanie, podgrzewanie, schładzanie, nawilżanie, osuszanie) rozprowadzanego przez instalację w całym budynku lub jego części.

Icon 10

Systemy sterowania

Oferujemy szeroki wachlarz urządzeń do sterownia - od prostych sterowników przewodowych i bezprzewodowych po zaawansowane sterowniki centralne oraz bramki z protokołem Modbus.

Icon 11

Akcesoria

Posiadamy bogatą ofertę akcesoriów do większości urządzeń znajdujących się w ofercie - od pompek skroplin do klimatyzatorów, poprzez filtry absolutne stosowane w rekuperacji, aż do sterowników i bramek BMS do klimakonwektorów.

Poznaj naszą historię.

Nasza długa obecność na rynku to gwarancja jakości.

2011
2011

Powstanie firmy z ekologicznymi pompami ciepła jako produktem wiodącym.

2012
2012

Rozszerzenie oferty o rozwiązania wentylacyjne.

2013
2013

Nabilaton Generalnym Przedstawicielem Galletti w Polsce.

2014
2014

Wzbogacenie oferty o szafy klimatyzacji precyzyjnej HiRef.

2015
2015

Wdrożenie na rynek europejski marki klimatyzacji freonowej Noxa.

2016
2016

Pierwsze sukcesy w sprzedaży klimakonwektorów i kurtyn powietrznych Noxa.

2017
2017

Wprowadzenie do oferty nowych rozwiązań z zakresu rekuperacji, a także pomp ciepła.

2018
2018

Przeniesienie działalności do biura w Markach, z olbrzymim zapleczem logistycznym.

2019
2019

Nabilaton Generalnym Przedstawicielem Remak w Polsce.

2020
2020

Poszerzenie portfolio o chillery modularne Noxa, markę Thermocold oraz uzyskanie Generalnej Dystrybucji pompy ciepła M-Thermal Midea.

2021
2021

Nowa strona internetowa i coś czego wcześniej nie było - Strefa Partnera!

2023
2023

Nowa, większa siedziba w Kobyłce i powiększenie magazynów.

Strefa partnera

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.