Klimakonwektory Art-U
27.12.2020
galletti

Klimakonwektory Art-U

Klimatyzacja staje się sztuką.

 

Galletti po raz kolejny stawia decydujący krok naprzód w dziedzinie technologii i projektowania wypuszczając na rynek nową serię klimakonwektorów – ART-U Canvas. Przedni panel klimakonwektora jest w pełni personalizowany. Co się na nim znajdzie? To zależy wyłącznie od Ciebie!

 

Seria ART-U to nowe, innowacyjne urządzenia. Dzięki smukłej obudowie o głębokości zaledwie 10 cm oraz niezwykłej linii, klimakonwektory ART-U wychodzą naprzeciw najwyższym standardom stawianym urządzeniom klimatyzacyjnym.

  • zaprojektowane, aby zaoferować wydajność i elegancki wygląd przez cały okres eksploatacji
  • jednostki o innowacyjnej konstrukcji i głębokości do zaledwie 10 cm
  • jednostki dostępne w wersji z silnikiem wentylatora BLDC Inwerter
  • niski pobór energii
  • wentylatory styczne wykonane z tworzywa ABS
  • możliwość zintegrowania z systemem ERGO
  • obecny zmywalny filtr wykonany w technologii plastra miodu

 

Nagrody dla ART-U

W 2019 roku seria klimakonwektorów Art-U zdobyła prestiżową nagrodę w konkursie International Archiproducts Design Awards 2019. W skład jury wchodziło 60 członków światowej sławy architektów, dziennikarzy i specjalistów od marketingu. Art-U był nominowany w kategorii "Budowa" i od razu przyciągnął uwagę swoją minimalistyczną formą. Został wybrany spośród 700 produktów i ponad 400 międzynarodowych marek.

 

 

 

Klimakonwektor ART-U zdobył także prestiżową nagrodę Red Dot 2020 w kategorii "Product Design".

Od ponad 60 lat Red Dot Award:Product Design jest corocznie przyznawana produktom, które łączą zarówno innowacyjną technologię, perfekcyjny wygląd oraz wysoką jakość wykonania. Red Dot jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów wzornictwa przemysłowego na świecie.

Strefa partnera