Więcej o marce Noxa

Więcej o marce Noxa

IDEALNE PORTFOLIO URZĄDZEŃ

 

W ramach marki Noxa można znaleźć optymalny typoszereg urządzeń z zakresu klimatyzacji freonowej, wentylacji, pomp ciepła jak również wody lodowej. Zakres proponowanych urządzeń wpisuje się w wymagania projektowe większości obiektów. Dodatkowo, sprawdzona jakość urządeń gwarantuje ich niezakłóconą pracę.

 

 

ECO NOXA

 

Urządzenia Noxa Lucky Hot i Cool wykorzystują ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Dzięki niskiemu współczynnikowi tworzenia efektu cieplarnianego jest on bezpieczny i przyjazny środowisku. Nie wywiera również szkodliwego wpływu na warstwę ozonową atmosfery.

 

Czynnik R32, w porównaniu do czynnika R410A, jest także dużo bardziej wydajny. Przy instalacji zużywa się go około 30% mniej. Czynnik jednocześnie zapewnia efektywność energetyczną większą o prawie 10%.

 

 

 

 

NOXA WIFI

 

Jednostki ścienne Noxa Lucky Hot i Cool posiadają w standardzie moduł WiFi, który pozwala na zdalne sterowanie klimatyzacją z dowolnego miejsca na świecie.

 

Darmowa aplikacja NET HOME PLUS dostępna jest dla urządzeń z systemem Android oraz iOS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strefa partnera

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.