Więcej o marce Noxa

Więcej o marce Noxa

IDEALNE PORTFOLIO URZĄDZEŃ

 

W ramach marki Noxa można znaleźć optymalny typoszereg urządzeń z zakresu klimatyzacji freonowej, wentylacji, pomp ciepła jak również wody lodowej. Zakres proponowanych urządzeń wpisuje się w wymagania projektowe większości obiektów. Dodatkowo, sprawdzona jakość urządeń gwarantuje ich niezakłóconą pracę.

 

 

ECO NOXA

 

Urządzenia Noxa Happy wykorzystują ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Dzięki niskiemu współczynnikowi tworzenia efektu cieplarnianego jest on bezpieczny i przyjazny środowisku. Nie wywiera również szkodliwego wpływu na warstwę ozonową atmosfery.

 

Czynnik R32, w porównaniu do czynnika R410A, jest także dużo bardziej wydajny. Przy instalacji zużywa się go około 30% mniej. Czynnik jednocześnie zapewnia efektywność energetyczną większą o prawie 10%.

 

 

 

 

NOXA WIFI

 

Jednostki ścienne Noxa Happy mogą zostać wyposażone w moduł WiFi, który pozwala na zdalne sterowanie klimatyzacją z dowolnego miejsca na świecie.

 

Darmowa aplikacja AC Freedom dostępna jest dla urzadzeń z systemem Android lub iOS.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strefa partnera

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.