Więcej o marce HiRef

Więcej o marce HiRef

HIREF

Włoska firma, należąca do Galletti Group, założona w 2001 roku, mieszcząca się dziś w Tribano k. Padwy, w regionie Veneto – europejskim sercu branży HVAC. To wiodący producent urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, dedykowanych do pomieszczeń
technicznych, takich jak centra przetwarzania danych, serwerownie, pomieszczenia UP S, laboratoria

HiRef posiada szeroką gamę wysokiej jakości produktów, dostosowanych do potrzeb klienta w zakresie mocy, utrzymania stabilnych warunków temperaturowych oraz wilgotnościowych przy jednoczesnym spełnieniu surowych wymogów ochrony środowiska.

 

MARKA HIREF

Wyznacza nowe standardy w dziedzinie tzw. close-control, a dzięki doskonałej infrastrukturze i ścisłej współpracy z Uniwersytetem w Padwie, gwarantuje klientom podstawy naukowe do badań i rozwoju nowych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

 

MISJA FIRMY

Rozwój innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów chłodzenia o najwyższej niezawodności, aby zapewnić optymalne warunki otoczenia dla aktywności technologicznych i komercyjnych Dostarczenie najnowocześniejszych rozwiązań inwestycyjnych, które w najbardziej ekonomiczny i skuteczny sposób spełnią oczekiwania użytkownika końcowego.

Strefa partnera