Ekologiczny mural Midea M-Thermal - walka ze smogiem w stolicy
15.03.2024
midea

Ekologiczny mural Midea M-Thermal - walka ze smogiem w stolicy

Z przyjemnością informujemy o nowej inicjatywie marki Midea, która z dumą prezentuje ekologiczny mural przy Placu Bankowym w Warszawie. Malowidło o imponujących wymiarach 550x910 cm zostało wykonane przy użyciu specjalnych farb KNOxOUT znanych z absorpcji tlenków azotu.

 

#mideadlaplanety


Dlaczego warto wybrać się na spacer ulicami Warszawy i zatrzymać na chwilę, aby zobaczyć ścienne malowidło? Oprócz walorów estetycznych dzieła, uwagę warto zwrócić na wartościowy przekaz nawiązujący do ochrony środowiska. Ciekawostką jest również to, że każdy metr kwadratowy pomalowany ekologiczną farbą pozwala zmniejszyć emisję tlenków azotu nawet do 0,44 g - co jest równoważne z efektem jednego drzewa. To nie tylko wizualny dodatek do miejskiej przestrzeni, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie w walce ze smogiem.


Zielona wizja – Niebieska przyszłość


Mural prezentowany jest na ścianie budynku przy al. Solidarności 72 i będzie dostępny aż do końca kwietnia 2024 roku. To nie tylko przekaz marketingowy, promujący rewolucyjną pompę ciepła Midea M-Thermal Arctic z czynnikiem chłodniczym R290. To również wyraz zaangażowania w zrównoważony rozwój i działania na rzecz redukcji zanieczyszczeń powietrza w stolicy.
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, jakimi są farby KNOxOUT oraz pompy ciepła Midea M-Thermal Arctic, możemy razem budować bardziej ekologiczną przyszłość dla naszych miast i społeczności. 

Zapraszamy do odwiedzenia muralu i dołączenia do misji dbania o czyste powietrze dla wszystkich!
Strefa partnera

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.