Marka REMAK - tylko u nas!

12 luty 2019

Pragniemy poinformować, że oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki

 

 

 

w Polsce jest NABILATON Sp. z o.o. Właściciel marki REMAK tym samym zakończył współpracę z poprzednim operatorem – firmą Quatrovent.

 

Firma REMAK to uznany nie tylko na rynkach europejskich producent central wentylacyjnych z 25-letnią historią, doceniany przez firmy wykonawcze i projektowe oraz samych użytkowników. Stawia przede wszystkim na jakość urządzeń oraz profesjonalną współpracę z Partnerami. W swojej ofercie posiada:

  • płaskie jednostki AeroMaster FP z przepływem powietrza do 4.000 m3/h,
  • centrale AeroMaster XP, które mogą występować w wersji standardowej bądź w wykonaniu higienicznym dla specjalnych zastosowań o wydajności do 28.000 m3/h,
  • modularne centrale AeroMaster Cirrus o maksymalnej wydajności do 99.000 m3/h,
  • serię CAKE dedykowaną do instalacji w przestrzeniach zamkniętych,
  • systemy wentylacyjno-klimatyzacyjne Vento o modułowej konstrukcji, umożliwiającej łączenie elementów systemu za pomocą kanałów.

>> ZOBACZ INFORMACJE O URZĄDZENIACH

 

 

Centrale wentylacyjne REMAK mogą być wykorzystywane w różnego rodzaju obiektach, takich jak: centra handlowe, biurowce, hale basenowe, obiekty medyczne, obiekty hotelowe, przemysł, rolnictwo.

 

Urządzenia tej marki posiadają certyfikację Eurovent.

 

NABILATON jako nowy generalny przedstawiciel będzie odpowiedzialny nie tylko za dystrybucję centrali REMAK, ale również za wsparcie projektowe i inwestycyjne, obsługę sprzedażową i posprzedażową, a także za serwis i szkolenia, zapewniając Partnerom kompleksową i konkretną obsługę na najwyższym poziomie.

 

Zapraszamy do współpracy.