Więcej o marce Galletti

Więcej o marce Galletti

MISJA

W swojej codziennej pracy, Galletti zobowiązuje się do projektowania, produkcji i sprzedaży produktów, systemów i usług, zapewniających wysokie standardy jakości i niezawodności, których celem jest jak największe zadowolenie klienta końcowego. U podstaw tej misji spółki są silne powiązania z ziemią ojczystą: Galletti jest firmą o międzynarodowym zasięgu, lecz wszelkie inwestycje, projektowanie i produkcja odbywa się we Włoszech.

 

PRODUKCJA

Zakłady produkcyjne Grupy Galletti znajdują się we Włoszech i obecnie zajmują obszar 60 000 m2 zaawansowanych linii produkcyjnych, laboratoriów, biur i magazynów.
Firma zatrudnia ponad 450 pracowników do obsługi wszystkich funkcji w przedsiębiorstwie. Zakres produkcji w Galletti ma charakter 360°. Oprócz produkcji podstawowych komponentów, Galletti produkuje wymienniki ciepła, posiada własną blachownię produkującą obudowy, a także dział zajmujacy sie tworzeniem oprogramowania do produkowanych urzadzeń.

 

PRODUKCJA I USŁUGI

Wysoka efektywność energetyczna, elastyczność instalacji i ograniczony poziom hałasu to charakterystyczne cechy produktów Galletti. Zaangażowanie Galletti
wykracza jednak poza aspekty techniczne. Podstawowym zadaniem firmy jest dostarczanie produktu oraz profesjonalnej usługi przed i posprzedażowej.

 

GWARANCJA JAKOŚCI

Podstawa strategii i rozwoju firmy jest jakość. Dlatego też Galletti posiada certyfikat zgodności EUROVENT dla wiekszości produktów, co daje gwarancję jakości w zakresie wydajności, oszczedności energii oraz niskiego poziomu hałasu. Dodatkowym potwierdzeniem najwyższej starannojści w procesie projektowania i wytwarzania jest certyfikat ISO 9001.

 

BADANIA I ROZWÓJ

Rynek wymaga, żeby oferowane produkty stale utrzymywały najwyższą jakość, wydajność oraz efektywność energetyczna. Aby to uzyskać Galletti posiada własny dział zajmujący się badaniami, który jest istotną częścią Firmy.
Bliska współpraca z działami produkcji i kontroli jakości, gwarantuje że produkty są sprawdzone w najmniejszym detalu i spełniają najbardziej wymagające międzynarodowe standardy.
Galletti jako jedna z pierwszych firm z branży otrzymała certyfikat EUROVENT.

Strefa partnera

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.