PROMOCJA- klimatyzacja kanałowa Seria PROFESSIONAL marki Noxa!
10.11.2023
noxa

PROMOCJA- klimatyzacja kanałowa Seria PROFESSIONAL marki Noxa!

Skorzystaj z promocji na klimatyzatory kanałowe serii Professional marki Noxa!

Promocja trwa od 10.11 do 8.12 lub do wyczerpania zapasów magazynowych. W tym okresie produkty dostepne są w rewelacyjnych cenach! Aby poznać szczegóły promocji:

W promocji dostępne urządzenia o różnych mocach. 

Systemy klimatyzacji kanałowej marki Noxa

Jednostki kanałowe przeznaczone są do pomieszczeń, gdzie wymagana jest wysoka estetyka elementów wykończeniowych. Ich zaletą jest to, że cała jednostka wewnętrza wraz z instalacją jest zabudowana w przestrzeni międzysufitowej natomiast powietrze zasysane i nadmuchiwane jest do pomieszczenia poprzez odpowiedni system kratek. Klimatyzator kanałowy marki Noxa jest możliwy do montażu w wąskiej przestrzeni międzysufitowej ponieważ jego wysokość wynosi min 210 mm (dla urządzeń 3,5 i 5,3 kW). Zastosowanie systemi klimatyzacji kanałowej marki Noxa daje dużą elastyczność na etapie projektu, jak również wykonawstwa instalacji. 

Poznaj szczegółty techniczne produktu.

Strefa partnera

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.