Kurtyny powietrzne

Firma Nabilaton oferuje kurtuny powietrzne Blue King oraz kurtyny, powstałe dzięki współpracy z Thermoscreens.

Kurtyny Blue King to elektryczne kurtyny, dedykowane do pracy w pomieszczeniach handlowych, działalności komercyjnej, sektora publicznego, przemyśle i chłodniach. 

Typoszereg Thermossreens obejmuje urządzenia z nagrzewnicą lub bez niej. Dostępne są wersje do montażu „odsłoniętego”: w pionie oraz poziomie, lub do zabudowy w stropie podwieszanym. Różne modele pozwalają na wszelkie zastosowania, włączając w to pomieszczenia handlu detalicznego, działalności komercyjnej, sektora publicznego, przemysłowego oraz chłodniczego.

Korzyści ze stosowania kurtyn powietrznych:

  • Komfort: Kurtyny powietrzne zachowują doskonałe środowisko – ciepłe, chłodne lub naturalne – tworząc komfortowy klimat dla klientów i pracowników.
  • Polityka otwartych drzwi: Kurtyny powietrzne ułatwiają pozostawienie otwartych drzwi w punktach handlowych, zapewniając nieprzerwany dostęp klientów.
  • Oszczędność energii: Kurtyny powietrzne zamontowane nad otwartymi drzwiami pozwalają na znaczące oszczędności energii, w porównaniu z drzwiami bez kurtyny.
  • Ochrona: Kurtyny powietrzne zapewniają czyste środowisko – chroniąc przed kurzem, spalinami, owadami i innymi zanieczyszczeniami z zewnątrz.
  • Zdrowie i bezpieczeństwo: W zastosowaniach chłodniczych kurtyny Thermoscreens mogą znacząco zmniejszyć przenikanie ciepłego powietrza podczas otwarcia drzwi na czas załadunku i rozładunku. Pomaga to w utrzymaniu zimnego powietrza wewnątrz, a wyższej temperatury na zewnątrz.
  • Łatwość instalacji: Kurtyny powietrzne są nie tylko łatwe w instalacji, lecz również w konserwacji przez cały czas użytkowania. Proste i niedrogie rozwiązanie dla komfortowego środowiska.