Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Marki k. Warszawy

Obowiązki:

  • kontakt z klientem i udzielanie informacji o oferowanych produktach
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie bazy klientów
  • przygotowywanie ofert dla klientów i prowadzenie negocjacji cenowych
  • realizacja celów sprzedażowych – praca stacjonarna
  • przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych

  Wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów, budowania długofalowych relacji z klientami i umiejętność podejmowania trafnych decyzji
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • znajomość środowiska ERP i pakietu Office
  • mile widziana znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie
  • mile widziane 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

 Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę)
  • pakiet szkoleń i rozwój zawodowy
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • benefity pozapłacowe
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@nabilaton.pl z dopiskiem "Specjalista ds. Sprzedaży".

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez AIRCON Sp. z o.o. z siedzibą w Markach w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIRCON Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.