Doradca Techniczno-Handlowy ds. pomp ciepła

Miejsce pracy: Trójmiasto

Obowiązki:

  • sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym
  • doradztwo techniczne, projektowe i handlowe w zakresie oferowanych urządzeń
  • współpraca i utrzymywanie regularnych kontaktów z obecnymi klientami firmy (instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci instalacji) i pozyskiwania nowych klientów w tych sektorach
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych, technicznych
  • wyjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami.

 Wymagania:

  • warunek bezwzględny - minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży asortymentu HVAC lub projektowaniu instalacji opartych o pompy ciepła
  • wykształcenie wyższe z zakresu HVAC lub instalacji sanitarnych
  • umiejętność doboru pomp ciepła
  • znajomość lokalnego rynku
  • czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy.

 Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
  • umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@nabilaton.pl z dopiskiem "Doradca Techniczno-Handlowy" wraz z miastem.

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez AIRCON Sp. z o.o. z siedzibą w Markach w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIRCON Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.