Nowość w ofercie - Pompy ciepła Midea

16 kwiecień 2015

Oferta firmy Nabilaton została poszerzona o kolejne produkty marki Midea - pompy ciepła powietrze-woda oraz pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej.

więcej

Od marca nowa edycja szkoleń

06 marzec 2015

Nabilaton Sp. z o.o. zaprasza na kolejną edycję szkoleń z zakresu: Pomp Ciepła Nabilaton, Midea, Eneren, Kurtyn Powietrznych Thermoscreens oraz Urządzeń Rekuperacyjnych Midea.

więcej

Nowość w ofercie Rekuperatory HRV

16 luty 2015

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym produktem - centralami wentylacyjnymi
HRV marki Midea.

więcej

Nowoczesna klimatyzacja precyzyjna

09 grudzień 2014

Oferta produktowa firmy Nabilaton została poszerzona o nowoczesne rozwiązania technologiczne marki HiRef z grupy Galletti – KLIMATYZACJĘ PRECYZYJNĄ.

więcej

Nowy katalog już dostępny

27 październik 2014

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowym katalogiem Nabilaton "Systemy grzewcze". Znajdą w nim Państwo niezbędne informacje na temat wszystkich rozwiązań grzewczych, w tym także informacje o zupełnie nowych produktach.

więcej

REGATY Baltic Polonez Cup Race

05 wrzesień 2014

W dniach 12-16 sierpnia żeglarze Filip Walczak i Magda Makowska na jachcie s/y Errislannan wzięli udział w dwuosobowych regatach Baltic Polonez Cup Race na trasie Świnoujście-Christianso-Świnoujście. Start Magdy i Filipa sponsorował Nabilaton Sp. z o.o.- Generalny Przedstawiciel Galletti, a także Zymetric Sp. z o.o. - Generalny Przedstawiciel Mitsubishi Electric oraz portal branżowy Klimatyzacja.pl.

więcej
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11