REGATY Baltic Polonez Cup Race

05 wrzesień 2014

W dniach 12-16 sierpnia żeglarze Filip Walczak i Magda Makowska na jachcie s/y Errislannan wzięli udział w dwuosobowych regatach Baltic Polonez Cup Race na trasie Świnoujście-Christianso-Świnoujście. Start Magdy i Filipa sponsorował Nabilaton Sp. z o.o.- Generalny Przedstawiciel Galletti, a także Zymetric Sp. z o.o. - Generalny Przedstawiciel Mitsubishi Electric oraz portal branżowy Klimatyzacja.pl.

więcej

HVAC Nabilaton NEWS

14 sierpień 2014

Od lipca 2014r. firma Nabilaton publikuje specjalny branżowy newsletter, w którym osoby związane z branżą pomp ciepła i wentylacji znajdą wiele ciekawych informacji.

więcej

Rekuperatory i kurtyny w promocji!

02 październik 2017

więcej

Sterowanie przez WiFi pompami ciepła Ecodan

04 lipiec 2014

Sterowanie pompą ciepła Ecodan z dowolengo miejsca na świecie jest już możliwe dzięki specjalnej aplikacji MELCloud! To doskonałe narzędzie posiada szereg wygodnych i użytecznych funkcji.

więcej

POMPA CIEPŁA Z DOFINANSOWANIEM

23 maj 2014

PROGRAM DOFINANSOWANIA WFOŚiGW DO ZAKUPU I MONTAŻU POMP CIEPŁA
Projekt programu WFOŚiGW Prosument na rok 2014 – linia dofinansowania z przeznaczeniem na zakup i montaż mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii (dotacja do pompy ciepła). Wprowadzenie programu dopłat ma na celu pomóc w realizacji Programu ekologicznego, polegającego na ograniczeniu lub uniknięciu emisji CO2 w wyniku zwiększenia produkcji energii ze źródeł odnawialnych poprzez zakup i montaż odnawialnych źródeł energii.

więcej

MR SLIM+

22 maj 2014

CHŁODZENIE, GRZANIE I CIEPŁA WODA UŻYTKOWA W JEDNYM SYSTEMIE! TYLKO W NABILATON

Przedstawiamy nowatorski system marki Mitsubishi Electric, który łączy w jedno całość grzanie, chłodzenie oraz ciepłą wodę użytkową.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8