Nowa pompka skroplin Zet Flow

25 wrzesień 2015

Oferta firmy Nabilaton, została poszerzona o nowy model pompek skroplin Zetflow: ZF-2.0.

Pompki skroplin Zetflow są kompaktowe, łatwe w montażu, solidnie wykonane i bardzo ciche.

więcej

Moduł klimatyzacji precyzyjnej typu RAC

09 wrzesień 2015

Seria MRAC jest idealnym rozwiązaniem do chłodzenia szaf 19’’, które wymagają ściśle określonej temperatury i kontroli 24 godziny na dobę.
Zbudowane są z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, które pracują na czynniku chłodniczym R410A, z wydajnością chłodniczą od 3,6 do 7,3 kW.

więcej

Fotowoltaika Nabilaton PV

24 sierpień 2015

W trosce o zapewnienie jak najszerszej oferty ekologicznych rozwiązań grzewczych, proponujemy możliwość wykorzystania systemów fotowoltaicznych Nabilaton PV.

Ich używanie spowoduje obniżenie kosztów eksploatacji budynku przez wykorzystanie darmowej energii elektrycznej, pozyskiwanej z promieniowania słonecznego.

więcej

Pompy Ciepła Nabilaton Pro

06 sierpień 2015

Pompy ciepła Nabilaton Pro składają się z jednostek zewnętrznych marki Midea i odpowiednich modułów hydraulicznych marki Nabilaton.

więcej

SYSTEM GRZEWCZO-CHŁODZĄCY Z ODZYSKIEM CIEPŁA

10 lipiec 2015

HiWarm to innowacyjny system grzewczo-chłodzący z odzyskiem ciepła zamknięty w jednym urządzeniu. Zasilany z ekologicznych źródeł energii -gwarantuje wysoką sprawność energetyczną.

więcej

Klimakonwektory czyli komfortowa temperatura w pomieszczeniu

10 czerwiec 2015

Przedstawiamy szeroką gamę klimakonwektorów, czyli urządzeń służących do utrzymania komfortowej temperatury w pomieszczeniu

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8