Oczyszczacz powietrza

01 październik 2019

 

  Zobacz film reklamowy: 

YT

 

 

>> Zobacz kartę produktu 

>> Zobacz ulotkę informacyjną

 

 

 

 

smog INFORMATOR

Aktywny tryb życia, zdrowe posiłki, czy wszystko co z ECO związane to czynności, które w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Dlaczego więc nie dbamy o jakoś powietrza w domu, skoro jest ona równie ważna co dostarczanie organizmowi potrzebnych witamin i minerałów oraz odpowiedniej dawki ruchu? Kurz, pył, roztocza oraz inne alergeny unoszące się w powietrzu niekorzystnie wpływają na jego jakość, dlatego warto zastanowić się nad zakupem oczyszczacza powietrza z jonizatorem.

Run

Astma oskrzelowa, zapalenie błony śluzowej jamy nosowej i gardła, nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, zaburzenia przebiegu ciąży, a także bóle głowy, bezsenność oraz wiele więcej problemów zdrowotnych powstaje z powodu zanieczyszczenia powietrza. Smog jest drugim po paleniu tytoniu czynnikiem warunkującym występowanie chorób układu oddechowego.

  

Pył zawieszony PM 10

Pył PM 10 to cząstki wielkości jednej piątej grubości ludzkiego włosa, które mogą docierać do górnych dróg oddechowych i płuc, wywołując różne reakcje np. kaszel, trudności z oddychaniem i zadyszkę, szczególnie w czasie wysiłku fizycznego. Przyczynia się do zwiększenia zagrożenia infekcjami układu oddechowego oraz występowania zaostrzeń objawów chorób alergicznych np. astmy, kataru siennego i zapalenia spojówek.

Pył zawieszony PM 2,5 

PM 2,5 to bardzo drobne cząstki o średnicy mniejszej niż 2,5 mikrometra, które mogą docierać do górnych dróg oddechowych, płuc, a nawet przenikać do krwi! Długotrwałe wdychanie powoduje wzrost liczby zgonów z powodu chorób układu oddechowego oraz układu krążenia. Przyczynia się także do wzrostu nagłych przypadków hospitalizacji (napady astmy, ostra reakcja układu oddechowego, osłabienie czynności płuc).

 

 PAMIĘTAJ: W ciągu 1 minuty od wdechu, najmniejsze cząsteczki pyłów docierają poprzez krwioobieg do naszych najdalszych narządów (nerek, wątroby, mózgu, serca) oraz tkanek.

 

 OCZYSZCZACZ POWIETRZA NOXA

 

Oczyszczacz

 Model NXAP-20M-BD

Info

 

 Filtr

 

 

JONIZATOR

pomieszczeniach, w których działają oczyszczacze powietrza z jonizatorem sprawnie usuwane są nieprzyjemne zapachy, nasz organizm szybciej wypoczywa,  lepiej śpimy, a oddychanie staje się przyjemniejsze. Oczyszczacz powietrza Noxa wyposażony jest w jonizator, który uwalnia jony dodatnie i ujemne eliminując nieprzyjemne zapachy, kurz, dym oraz alergen zapewniając świeże, zdrowe powietrze w pomieszczeniu.