Oferty pracy

Firma Nabilaton poszukuje osoby na stanowiska:

 Doradca techniczno-handlowy ds. pomp ciepła

 Miejsce pracy: Cała Polska

 Opis stanowiska:

  • sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym
  • doradztwo techniczne, projektowe i handlowe w zakresie oferowanych urządzeń
  • współpraca i utrzymywanie regularnych kontaktów z obecnymi klientami firmy (instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci instalacji) i pozyskiwania nowych klientów w tych sektorach
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych, technicznych
  • wyjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami.

Wymagania:

  • warunek bezwzględny - minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży asortymentu HVAC lub projektowaniu instalacji opartych o pompy ciepła
  • wykształcenie wyższe z zakresu HVAC lub instalacji sanitarnych
  • umiejętność doboru pomp ciepła
  • znajomość lokalnego rynku
  • czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
  • umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego.

 Doradca Techniczno-Handlowy ds. wody lodowej Galletti

 Miejsce pracy: Warszawa, Gdynia, Sopot, Gdańsk

Obowiązki:

  • doradztwo techniczne w zakresie doboru systemów wody lodowej
  • aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie
  • pozyskiwanie nowych klientów: instalatorów, generalnych wykonawców oraz biur projektowych
  • wypełnianie działań operacyjnych powierzanych przez przełożonych
  • negocjacje warunków handlowych
  • koordynowanie projektów
  • monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji
  • realizowanie nałożonych własnych planów sprzedaży
  • uczestniczenie w szkoleniach produktowych
  • doradztwo techniczne w zakresie wykorzystania produktów firmy poprzez współpracę z generalnymi wykonawcami, inspektorami nadzoru budowlanego, instalatorami oraz biurami projektowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wykształcenie chłodnictwo/wentylacja/ogrzewnictwo lub inżynieria środowiska)
  • doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)
  • znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
  • znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja własnej pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@nabilaton.pl.

W temacie prosimy umieścić nazwę stanowiska, którego aplikacja dotyczy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Nabilaton Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."